Alternativní medicína, zdravý životní styl, ezoterika

Sex, partnerské vztahy

LÉČBA NAŠÍ SLINIVKY, SLEZINY A ŽALUDKU, NAŠÍ NELÁSKY, BOJE A NECHUTÍ PŘIJÍMAT KROK ZA KROKEM – 3. KROK

Základním z párových orgánů slinivky, sleziny a žaludku, prvku Země, období pozdního léta, je slinivka.

 

 
 

Partnerský erotický horoskop

Chcete vědět, co vám po stránce erotiky přineslo do vínku datum narození? Chcete vědět, jací jste milenci? Co můžete čekat od partnera? Pak čtěte dále…

 
 

BOŽSKÁ CESTA SEXUÁLNÍ LÁSKY - MILOVÁNÍ

Učím muže a ženu, jak být pravdiví v lásce a jak být čestní ve vztazích. Pomáhám jim objevovat božskou lásku, která překonává všechny sexuální fantazie. Klíčem k tajemství božské lásky je vidět lásku takovou, jaká je, a ne takovou, jakou si ji vysníte, nebo vymyslíte.

 
 

PŘÍRODNÍ AFRODIZIAKA

Afrodiziaka jsou prostředky, které posilují pohlavní pud a potenci. Mohou také mít vliv na zesílení a prohloubení erotických a sexuálních prožitků. Afrodiziaka byla používána již odpradávna.

 
 

KDY VÁS SEX NEZACHRÁNÍ

Sex je pro každého z nás zábava, příjemné potěšení a také jasný ukazatel toho, zda nám to ve vztahu klape. Někdy však vědomě i nevědomě používáme sex k tomu, abychom dosáhli svého nebo si něco dokázali.

 
 

LÁSKA JAKO PERPETUM MOBILE: TAJEMSTVÍ DLOUHODOBÉHO VZTAHU

Cesta sebepoznání, odhalení našeho Já, je fascinujícím dobrodružstvím, výpravou plnou zážitků, kterou můžeme podstoupit o samotě či jinak. Duchovní transformace v rámci páru je však mnohem rychlejší a efektivnější cestou.

 
 

KDYŽ MUŽ ODMÍTÁ SEX

Volala mi nešťastná žena. Potřebovala zkrotit. Ale její muž jí to nechce dát. A pak z ní vylezlo, že odmítá i sex. Chce s ní jen ležet, hladit se, ale sex odmítá. Shodou okolností právě tato žena se před nedávnem na kurzu stěžovala, že muži chtějí jen jedno.

 
 

SEX S TEBOU MĚ NEBAVÍ

Zdá se vám tato věta krutá? Nedokázali byste ji říct člověku, kterého milujete? I když je to pravda? Pro ty z vás, kteří dosud nežijí v dlouhodobém partnerském svazku a nemají s ním zkušenosti, mám velmi špatnou zprávu: Vyzkoušíte to na vlastní kůži …

 
 

NAHÁ INSTRUKTORKA JÓGY UKAZUJE NĚKTERÉ POZICE (18+)

Následující obrázky obsahují nahotu.
Prezentované neodmyslitelně provokativní pozice ukazují cvičení svalů pomocí jógy.  

 
 

SEXUÁLNÍ VZTAHY NEJSOU NIKDY NÁHODNÉ

sexVe svém životě si můžeme vždy vybrat. Třeba zvolit cestu svého posílení, a tím zlepšit využití své energie. K tomu nám napomáhají změny našich přesvědčení, a to vytvoří nový základ myšlenek, na kterých vystavíme svůj život. Jedním z těchto základních kamenů je pochopení sexuální energie.

 
 

ŽENY MAJÍ RÁDY SEX

SexČeské ženy jsou sexuálně velmi aktivní. Dokáží o sexu, a také o potížích, které se občas v sexuální oblasti vyskytnou, otevřeně mluvit, a co je nejdůležitější, snaží se je řešit. Problémy v intimním životě musí čas od času řešit každý. Asi nejčastěji se v českých ložnicích probírá nedostatečný zájem ženy o sex a mužská porucha erekce. 

 
 

PROČ MUŽI NECHÁPOU (A NEDOSTANOU) ŽENY!

ženyŘekněte mi, jestli se vám to zdá povědomé. Jeden týden vaše přítelkyně nebo partnerka vypadá jako nadržená svůdná děva a další týden nemá absolutně zájem o sex a zase nosí ty vytahané tepláky a staromódní svetry! Udělali jste něco, co by způsobilo změnu v jejích reakcích na vaše sexuální návrhy? Samozřejmě že ne!  

 
 

LÉČIVÉ MILOVÁNÍ

sexExistuje jedno lidové rčení: "Milování je lékem chudých". Také taoistická tradice přiznává milování tělesné léčivé účinky, kromě toho jej však považuje za možnost povznesení duše. Taktéž mnoho jiných východních duchovních cest transformovalo milování v opravdové umění.

 
 

ROZKOŠ VE VANĚ

koupelMěli byste chuť na milování, ale v hlavě se vám honí všechno možné, co vás rozptyluje? Jak se uvolnit? Pokuste se hodit starosti všedního dne za hlavu. Třeba tím, že si dopřejete krásnou uvolňující koupel - sama, nebo s partnerem. Jako přísadu do koupele můžete použít hotové výrobky, zakoupené v obchodě, nebo si sama namíchejte olej do koupele, jaký vám bude vyhovovat.

 
 

SEXUALITA A SEX

Milí přátelé,
byla jsem požádána mým skvělým přítelem, abych napsala článek o sexualitě, jelikož mám na ni pro běžné lidi poněkud neobvyklé mínění. Omlouvám se předem těm, kteří nebudou souhlasit. Prezentuji toto jako svůj názor, nic víc... Takže začněme:-)
 

 
 

PŘÍRODNÍ AFRODIZIAKA POMÁHAJÍ UDRŽOVAT VÁŠEŇ VE VZTAHU

AfrodisiakaK partnerskému vztahu dvou lidí neodmyslitelně patří vášeň, kterou je třeba vhodným způsobem neustále podněcovat, protože pomáhá udržovat mezi partnery jiskru a smyslnost, díky které neupadá nejen vzájemná citová náklonnost, ale také chtíč. Přírodní afrodiziaka jsou jednou z možností. Mnohdy je nalezneme i mezi běžně používanými potravinami v kuchyni. Víte, jaké afrodiziakální poklady doma máte?

 
 

Anální sex a hemoroidy?

ZadekDo redakce našeho serveru přišlo mnoho dotazů, jestli je možné praktikovat anální soulož, pokud člověk trpí hemoroidy. Odpověď však nelze zevšeobecnit na všechny případy. Uskutečnit anální styk s hemoroidy teoreticky i prakticky lze, ale možnost uskutečnit anální styk nám ještě neříká, co se může stát a jaký to může mít vliv na stav a další vývoj problému, nehledě na příjemnost sexuální aktivity.

 
 

ASEXUALITA

AsexualitaAsexualita je označení absence sexuální touhy nebo absence sexuální orientace, případně obojího současně. Absence sexuální orientace znamená, že osoba není nikým eroticky přitahována (muži ani ženami, dětmi, zvířaty atd.), což však nevylučuje sexuální touhu (po genitálním uspokojení), schopnost a potřebu masturbace nebo sexuálního styku, který však může postrádat erotický rozměr.

 
 

LONDON FAERIE: TAK TROCHU JINAK O SEXU

London Faerie - tak trochu jinak o sexuVěc se má tak. Téměr všechna setkání jsou něčím speciální v případě, že jsme si již sex trochu osvojili. Potkáváme se ale i s těmi, se kterými jiskra nepřeskočí. Pokud však získáme jistotu a umění rozeznat, s kým stojí za to si hrát, můžeme pak ty jinak naladěné přenechat dalším.

 
 

DEVĚT STUPŇŮ ORGASMU

Zdroj: freeimages.comStarobylá taoistická sexuologie popisuje orgasmus ženy jako řadu vzestupných stupňů, po nichž následuje jeden sestupný. Stupně se prolínají a překrývají, takže ten následný staví na předchozím. Každý stupeň orgasmu u ženy obohacuje určitou část těla energií a vyvolává znatelnou a předpověditelnou odezvu: